Kohl's American Cup/Claire's Cup 2013
U10 RecPlus Girls/U9 Travel Girls
Flight A Pts GP W L T GF GA GD
01. La Plata Fury Red (MD)   9431014122
02. SMYS Attackers   74211770
03. Waldorf U10 Classic Orange (MD)   642201394
04. NSL/Ninjas #2 (MD)   14031510-5
Flight B Pts GP W L T GF GA GD
01. Northern Soccer League Ninjas (MD)   104301743
02. CSA Venom I (MD)   44121815-7
03. SMU Storm A   34130880
04. Waldorf U10 Classic White (MD)   2402239-6
Flight C Pts GP W L T GF GA GD
01. Venom II (MD)   10430118315
02. La Plata Fury White (MD)   10430114410
03. SMU Storm B   34130715-8
04. SMYS Strikers   34130412-8
  U10 RecPlus Girls/U9 Travel Girls
Sat, November 16, 2013
GAME#   Time Home   Away Location
700   9:30 am  NSL/Ninjas #2 1-2 La Plata Fury Red Chancellor's Run Regional Park 4F
701   9:30 am  Waldorf U10 Classic Orange 1-3 SMYS Attackers Chancellor's Run Regional Park Outfield 4A
702   9:30 am  Northern Soccer League Ninjas 3-2 CSA Venom I Chancellor's Run Regional Park Outfield 4B
703   10:00 am  SMU Storm A 5-0 Waldorf U10 Classic White Chancellor's Run Regional Park Outfield 4B
704   10:30 am  SMYS Strikers 0-3 Venom II Chancellor's Run Regional Park 4E
705   10:30 am  La Plata Fury White 4-0 SMU Storm B Chancellor's Run Regional Park 4F
706   10:30 am  La Plata Fury Red 3-7 Waldorf U10 Classic Orange Chancellor's Run Regional Park Outfield 4A
709   10:30 am  SMYS Attackers 3-2 NSL/Ninjas #2 Chancellor's Run Regional Park Outfield 4B
707   11:00 am  CSA Venom I 3-2 SMU Storm A Chancellor's Run Regional Park 4B
710   11:00 am  Waldorf U10 Classic White 1-2 Northern Soccer League Ninjas Chancellor's Run Regional Park 4C
708   11:30 am  Venom II 2-2 La Plata Fury White Chancellor's Run Regional Park 4B
711   11:30 am  SMU Storm B 4-1 SMYS Strikers Chancellor's Run Regional Park 4C
712   11:30 am  NSL/Ninjas #2 1-4 Waldorf U10 Classic Orange Chancellor's Run Regional Park 4D
713   11:30 am  La Plata Fury Red 4-1 SMYS Attackers Chancellor's Run Regional Park 4E
714   12:00 pm  Northern Soccer League Ninjas 1-0 SMU Storm A Chancellor's Run Regional Park 4A
715   12:00 pm  CSA Venom I 2-2 Waldorf U10 Classic White Chancellor's Run Regional Park 4B
716   12:30 pm  SMYS Strikers 1-4 La Plata Fury White Chancellor's Run Regional Park 4A
717   12:30 pm  Venom II 5-0 SMU Storm B Chancellor's Run Regional Park 4B
718   1:00 pm  NSL/Ninjas #2 1-1 Northern Soccer League Ninjas Chancellor's Run Regional Park 3B
723   1:00 pm  SMYS Attackers 0-0 Waldorf U10 Classic White Chancellor's Run Regional Park 4A
719   1:30 pm  CSA Venom I 1-8 Venom II Chancellor's Run Regional Park 3B
720   1:30 pm  SMYS Strikers 2-1 Waldorf U10 Classic Orange Chancellor's Run Regional Park 4A
721   1:30 pm  La Plata Fury White 4-1 SMU Storm A Chancellor's Run Regional Park 4B
722   1:30 pm  La Plata Fury Red 5-3 SMU Storm B Chancellor's Run Regional Park 4C
  Semifinal  
724 SF1   2:30 pm  La Plata Fury Red 0-1 La Plata Fury White Chancellor's Run Regional Park 3A
725 SF2   2:30 pm  Northern Soccer League Ninjas 2-3 Venom II Chancellor's Run Regional Park 3B
  Championship  
726   3:30 pm  Venom II 2-1 La Plata Fury White Chancellor's Run Regional Park 3A
- has been rescheduled in last seven days (since Jul 4), - has been rescheduled since Nov 11  (current as of 7/11/14 12:49 pm)